Nabídka práce - Samostatná/ý účetní pro SVJ

Společnost ADAVAK, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici "Samostatná/ý účetní pro SVJ".

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru,
  • prokazatelnou znalost a praxi ve vedení účetnictví pro SVJ,
  • zkušenost se zpracováním účetnictví v ekonomickém softwaru,
  • samostatnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem,
  • znalost podvojného účetnictví pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) výhodou.

Náplň práce:

  • vedení účetnictví pro SVJ,
  • účtování dokladů a odměn SVJ,
  • zpracování daňových přiznání,
  • komunikace s členy výborů SVJ,
  • zpracování ekonomických informací pro vedení společnosti a divizi Správy a údržby nemovitostí,
  • vedení pokladny.

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr s možností zkráceného úvazku,
  • nástup možný ihned;
  • místo výkonu práce Adamov,
  • zaměstnanecké benefity,
  • pravidelná školení a možnost profesního rozvoje,
  • zázemí stabilní společnosti.

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a naše nabídka Vás oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email: [email protected]. Kontaktní osoba: Marta Vrchovská, tel. 516 446 405.

Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá požadavkům společnosti, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

  • Nabídka práce - Samostatná/ý účetní pro SVJ