Nabídka práce - Všeobecná/ý účetní

Společnost ADAVAK, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici "Všeobecná/ý účetní ".

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, či praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky,
  • prokazatelnou znalost a praxi vedení komplexního účetnictví,
  • znalost účetních a daňových zákonů,
  • zkušenost se zpracováním účetnictví v ekonomickém softwaru,
  • samostatnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem,
  • orientace v oblasti teplárenství nebo vodárenství výhodou.

Náplň práce:

  • komplexní vedení účetnictví,
  • zpracování finančních výkazů a daňových přiznání,
  • zpracování DPH, kontrolní hlášení, silniční daň, daň z plynu, výkazy a evidence věcně usměrňovaných cen v oblasti vodárenství a teplárenství,
  • zpracování ekonomických podkladů pro vedení společnosti a vedoucí jednotlivých divizí,
  • komunikace s úřady a institucemi,
  • vedení pokladny.

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní úvazek,
  • nástup možný ihned,
  • místo výkonu práce Adamov,
  • zaměstnanecké benefity,
  • pravidelná školení a možnost profesního rozvoje,
  • zázemí stabilní společnosti.

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a naše nabídka Vás oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email: [email protected]. Kontaktní osoba: Marta Vrchovská, tel: 516 446 405

Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá požadavkům společnosti, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

  • Nabídka práce - Všeobecná/ý účetní